iPhone jest obecnie bardzo znanym telefonem komórkowym i wszyscy kochają to urządzenie ze względu na jego różne cechy i funkcje. Kiedy kupisz ten niesamowity telefon, możesz zainstalować na nim tony aplikacji, ale są pewne aplikacje, których nie można zainstalować za pomocą oficjalnego iTunes.

Istnieją różne aplikacje w Internecie, które można wykorzystać do pobrania swoich ulubionych piosenek, filmów i gier za darmo. Ale jeśli chodzi o muzykę i filmy, możesz je pobrać z iTunes Store.

Teraz powiem ci, jak możesz pobrać najnowsze aplikacje i filmy z iTunes. Istnieje wiele metod instalowania aplikacji i filmów, ale powiem ci najprostszą metodę.

Instalowanie aplikacji na iPhone’a za pomocą iTunes

Po pierwsze, otwórz iTunes na swoim komputerze. Przejdź do Plik > Nowy i kliknij zakładkę Apps. Wybierz opcję Zainstaluj aplikacje i kliknij przycisk Zainstaluj.

Teraz musisz podłączyć iPhone’a do komputera za pomocą kabla USB. iTunes automatycznie wykryje iPhone’a i wyświetli monit o jego aktualizację. Teraz klikamy na Aktualizuj.

Na koniec kliknij ponownie zakładkę Apps i zainstaluj aplikacje na swoim iPhonie. Po instalacji możesz zsynchronizować aplikacje za pomocą iTunes.

Instalowanie filmów na iPhonie za pomocą iTunes

Aby zainstalować film, musisz wykonać ten sam proces, co powyżej. Będziesz musiał przejść przez ten sam proces, aby zaktualizować filmy. Kliknij kartę Filmy, a następnie kliknij przycisk Zainstaluj.

Teraz musisz podłączyć iPhone’a do komputera za pomocą kabla USB. iTunes automatycznie wykryje iPhone’a i wyświetli monit o aktualizację. Teraz klikamy na przycisk Aktualizuj filmy.

Na koniec kliknij ponownie zakładkę Filmy i zainstaluj filmy na swoim iPhonie. Po instalacji możesz zsynchronizować filmy za pomocą iTunes.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał ci się ten artykuł. Jeśli napotkasz jakiś problem podczas instalowania aplikacji lub filmów, to możesz mnie zapytać. Na pewno ci pomogę.