Dawid Regulski lubił słuchać rapu znanego południowego wykonawcy, miał kilka swoich ulubionych utworów, na których breakował. Ostatecznie zdecydował się stworzyć playlisty w serwisie streamingowym Spotify, zatytułowane “Breakdance Energy” oraz “Chillout Break”, tak, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie i uzyskać odpowiednią motywację do tańca. Oto co znajduje się na jego playlistach:

 1. “In The House” – Inna & Play & Win (Breakdance Energy)
 2. “Battlescars” – Lupe Fiasco ft. Guy Sebastian (Breakdance Energy)
 3. “Warrior” – Havana Brown ft. Bebe Rexha & Savi (Breakdance Energy)
 4. “Walk This Way” – Run-DMC & Aerosmith (Breakdance Energy)
 5. “Can’t Hold Us” – Macklemore & Ryan Lewis ft. Ray Dalton (Breakdance Energy)
 6. “Lose Yourself” – Eminem (Breakdance Energy)
 7. “Jump Around” – House of Pain (Breakdance Energy)
 8. “It’s Tricky” – Run-DMC (Breakdance Energy)
 9. “Stronger” – Kanye West (Breakdance Energy)
 10. “Gladiator” – Zayde Wolf (Chillout Break)
 11. “Fireflies” – Owl City (Chillout Break)
 12. “Stressed Out” – Twenty One Pilots (Chillout Break)
 13. “I’m Not Afraid” – Eminem (Chillout Break)
 14. “Say You Won’t Let Go” – James Arthur (Chillout Break)
 15. “One Call Away” – Charlie Puth (Chillout Break)
 16. “Despacito” – Luis Fonsi & Daddy Yankee ft. Justin Bieber (Chillout Break)

Główna lista “Breakdance Energy” zawiera utwory o szybkim tempie i intensywnym rytmie, które zachęcają do dynamizmu i energii w tańcu breakdance. Na liście znajdują się takie klasyczne utwory, jak “Jump Around” i “It’s Tricky”, obok nowoczesnych hitów, takich jak “Can’t Hold Us” Macklemore i “Battlescars” Lupe Fiasco. Z kolei lista “Chillout Break” skupia się na utworach o wolniejszym tempie i spokojniejszej nastrojowości, które pozwalają na odpoczynek pomiędzy intensywnymi sesjami tanecznymi.

Wszystkie utwory zostały ręcznie wybrane przez choreografa i tancerza Dawida Regulskiego, który jest ekspertem w dziedzinie tańca breakdance. Utwory na jego playlistach mają pomóc słuchaczom w dostrojeniu komunikacji z ruchem i ze swoim ciałem, co jest kluczowe w sztuce tańca breakdance. Odpowiedni rytm, akcentowanie i tempo utworów pomagają w zachowaniu rytmiki, natomiast ich charakter i emocjonalność dają tancerzom motywację do szukania nowych dróg wyrazu i radości z tańca.

Playlisty Dawida Regulskiego są dobrym punktem wyjścia dla każdego, kto szuka energii i inspiracji w tańcu breakdance. Przy ich użyciu można odkryć nowe utwory i style, a także znaleźć dopasowanie do własnego temperamentu i poziomu zaawansowania w tańcu.