Kino Imielin repertuar: Aktualne seanse i filmy na ekranie

Sprawdź coś innego

Kino Imielin – kino dla wymagających widzów

Kino Imielin to kultowe miejsce dla mieszkańców Imielina i okolic. Oferuje ono niesamowitą atmosferę, a jego wnętrza przywodzą na myśl najlepsze lata kina. Repertuar, którym dysponuje kino, pozwala cieszyć się najlepszymi filmami i seansami. W artykule przedstawimy aktualne seanse i filmy na ekranie w Kinie Imielin.

Najważniejsze informacje – repertuar i ceny biletów

Kino Imielin to miejsce, które oferuje szeroki wachlarz filmów, od kultowych klasyków, przez najnowsze produkcje, po dzieła sztuki. Aktualny repertuar można znaleźć na stronie internetowej i na Facebooku kina.

Ceny biletów są bardzo przystępne. Normalny bilet kosztuje 20 zł, a ulgowy 16 zł. Karta stałego bywalca pozwala zaś uzyskać zniżki na bilety, a konkretne promocje pojawiają się na stronie internetowej Kina Imielin.

Warto zwrócić uwagę na projekcje specjalne, takie jak: dzień kobiet, dzień dziecka, Halloween, święta Bożego Narodzenia czy sylwester.

Aktualne seanse w Kinie Imielin

W Kinie Imielin można obejrzeć najnowsze produkcje, takie jak: “Wonder Woman 1984”, “Tenet”, “Nomadland” czy “Odyssey”. W repertuarze znaleźć można także filmy kultowe, takie jak “Gwiezdne wojny”, “Terminator 2: Dzień sądu” czy “Matrix”.

Oprócz seansów filmowych, Kino Imielin również organizuje pokazy oper i baletów. Na uwagę zasługuje także Festiwal Filmowy Ars Independent, który odbywa się co roku w Kinie Imielin.

Gdzie znaleźć informacje o repertuarze i bilecie na seans?

Aktualny repertuar oraz szczegóły dotyczące biletów na seans można znaleźć na stronie internetowej Kina Imielin oraz na profilu kina na Facebooku. Warto odwiedzać stronę regularnie, by nie przegapić nowych wydarzeń i seansów.

Podsumowanie

Kino Imielin to miejsce, które obowiązkowo muszą odwiedzić wszyscy kinomani. Oferuje ono nie tylko najlepszy repertuar, ale także niesamowitą atmosferę, która zachęca do spędzania wolnego czasu wśród kultowych dzieł sztuki filmowej. Warto odwiedzać kin w imielinie regularnie, aby nie przegapić najlepszych seansów i wydarzeń.