Huawei P20 Pro to telefon, który został stworzony dla osób, które szukają najlepszego smartfona na rynku. Dzięki temu telefonowi możesz uchwycić najpiękniejsze zdjęcia, jakie tylko możesz sobie wyobrazić.

Telefon ten jest naszpikowany wieloma niesamowitymi funkcjami i właściwościami. Jest to jedyny telefon na rynku, który jest w stanie nagrywać filmy 4K przy 60 klatkach na sekundę.

Jest to również pierwszy smartfon, który posiada system podwójnych aparatów. Jeden z aparatów to aparat 12MP, a drugi to aparat 16MP. Połączenie tych dwóch aparatów może wykonywać zdjęcia i filmy w rozdzielczości do 40 megapikseli.

Huawei P20 Pro posiada również baterię o pojemności 4000 mAh, która może zapewnić Ci wystarczającą ilość energii, aby wykonać około 14 godzin ciągłego wideo i 15 godzin wideo w wysokiej jakości.

Istnieje wiele innych funkcji, które są zawarte w Huawei P20 Pro, co czyni go jednym z najlepszych smartfonów na rynku. Niektóre z tych cech obejmują:

– Przednie i tylne szkło wykonane są ze szkła Gorilla Glass 5

– System podwójnej kamery jest w stanie przechwytywać filmy w rozdzielczości 4K

– Obsługuje również najnowszy system Google Android 9 Pie

– Jest kompatybilny z sieciami 4G/LTE

– Posiada również czujnik odcisków palców i rozpoznawanie twarzy

– Jest też gniazdo słuchawkowe

– Posiada port USB Type-C

– Posiada potężny chipset Kirin 980

– Ma ogromną baterię o pojemności 4000 mAh

– Posiada certyfikat IP68

– Posiada wyświetlacz HiVision 2.0+ z obsługą AI

– Ma duży 6,1-calowy wyświetlacz Full HD

– Posiada podwójną kamerę 24MP + 20MP.

– Posiada również kamerę selfie 32MP

– Posiada szybką pamięć RAM 8GB

– Pojemność pamięci masowej wynosi 256 GB.

– Posiada również slot na karty microSD

Wnioski:

Jest to jeden z najlepszych smartfonów na rynku, który jest w stanie produkować oszałamiające zdjęcia i filmy. Istnieje wiele niesamowitych funkcji, które sprawią, że zakochasz się w tym telefonie.

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem tego telefonu to możesz odwiedzić sklep internetowy Huawei i możesz złożyć zamówienie.