Tekst piosenki Boom Clap i informacje o wykonawcy

Słuchając radia czy oglądając telewizję, na pewno nie raz usłyszałeś piosenkę o nazwie Boom Clap. Jest to utwór w wykonaniu brytyjskiej artystki Charlie XCX, który miał swoją premierę w 2014 roku.

  1. Kim jest wykonawczyni utworu Boom Clap?

Charlie XCX (właściwie Charlotte Emma Aitchison) to młoda i utalentowana artystka, która jest pochodzenia brytyjsko-szkockiego. Zadebiutowała w 2008 roku, a jej pierwszy album, pt. 14, ukazał się w 2013 roku. Charlie XCX jest znana nie tylko ze swoich hitów, ale także z tego, że sama pisze swoje piosenki.

  1. Tekst piosenki Boom Clap

Refren:
Boom, boom, boom clap (x4)

Your picture-perfect blue
Sunbathing on the moon
Stars shining as your bones illuminate
First kiss just like a drug
Under your influence
You take me over, you’re the magic in my veins
This must be love

Chorus:
Boom clap
The sound in my heart
The beat goes on and on and on and on and
Boom clap
You make me feel good
Come on to me, come on to me now

  1. O czym jest tekst piosenki Boom Clap?

Tekst piosenki opowiada o uczuciu miłości i jej mocy. Piosenka opisuje, jak zakochanie w drugiej osobie wpływa na nasze ciało i umysł – staje się tak silne, że jest niemal narkotyczne. Słowo “boom clap” to onomatopeja dźwięku bicza, który bije w naszych sercach pod wpływem emocji.

  1. Co wpłynęło na popularność piosenki Boom Clap?

Piosenka charakteryzuje się dynamiczną melodią i przyciągającym refrenem, który sprawił, że utwór stał się hitem już kilka tygodni po premierze. Ponadto, Boom Clap to utwór, który był wykorzystany w popularnym filmie “Gwiazd naszych wina”, co dodatkowo przyczyniło się do zwiększonej popularności utworu.

  1. Podsumowanie

Boom Clap to utwór, który nie tylko zdobył uznanie słuchaczy, ale także artystów – piosenka została nominowana do nagrody MTV Video Music Awards w kategorii Najlepszy Klip Z Dreszczykiem Emocji. Dzięki swojej energii i dobrej melodii, utwór z pewnością będzie na długo pozostawał w repertuarze Charlie XCX.