Jak wszyscy wiemy, w dzisiejszych czasach każdy używa smartfonów, a liczba użytkowników smartfonów rośnie z dnia na dzień. W dzisiejszych czasach każdy chce udostępniać swoje zdjęcia za pośrednictwem serwisów społecznościowych i z pomocą smartfonów każdy może zrobić niesamowite zdjęcia.

Ale problem polega na tym, że nie możemy uzyskać naszych zdjęć edytowanych prawidłowo, istnieje tak wiele aplikacji na rynku, ale nie wszystkie z nich są skuteczne. Niektóre aplikacje pobierają dodatkowe opłaty, a inne mogą sprawić, że Twoje zdjęcie będzie wyglądało brzydko.

Istnieją pewne aplikacje, które są darmowe, ale brakuje im jakości edycji twojego zdjęcia. Dziś opowiem Ci o 7 najlepszych darmowych narzędziach do edycji zdjęć.

Edytor obrazów

Jest to najbardziej popularna aplikacja do edycji zdjęć. Pozwala ona na edycję zdjęć z różnymi efektami. Możesz zmienić swoje zdjęcia na czarno-białe, sepię, akwarele, koloryzować i wiele innych.

Można również edytować swoje zdjęcia za pomocą tego narzędzia i można edytować swoje zdjęcia w bardzo łatwy sposób. Wystarczy wybrać obszar zdjęcia, który ma być edytowany i kliknąć opcję “edytuj”. Następnie można wybrać pożądany efekt z opcji podanych poniżej.

GIF maker

Za pomocą tego narzędzia można tworzyć animowane obrazy GIF. Możesz wybrać rozmiar obrazu, prędkość przejścia i zapętlenie. GIF maker może być używany do dowolnych celów, takich jak udostępnianie wiadomości, tworzenie obrazów GIF dla swojej strony internetowej, tworzenie obrazów GIF dla swojego bloga lub dla swojego Instagrama.

Maker GIF to najlepsza aplikacja do tworzenia animowanych GIF-ów.

Foto budka

Jest to najlepsza aplikacja do tworzenia zabawnych zdjęć. Możesz użyć tej aplikacji do robienia selfies, grupowych selfies i do tworzenia zabawnych zdjęć. Możesz również pobrać tę aplikację z telefonu.

Otrzymasz opcję wyboru tła, dodania przyjaciół, wyboru najlepszego filtra i najlepszego trybu strzału.

Pixlr

Pixlr to jedna z najlepszych aplikacji do edycji zdjęć dostępnych na Androida. Jest bardzo łatwa w użyciu i ma prosty interfejs. Z pomocą tej aplikacji możesz edytować swoje zdjęcia, zmieniać ich tło i dodawać do nich tekst. Możesz również zastosować filtry do swoich zdjęć.

Możliwe jest również tworzenie obrazów GIF za pomocą Pixlr.

Snapseed

Jest to kolejna najlepsza aplikacja do edycji zdjęć, która jest dostępna zarówno dla systemu Android, jak i iOS. Snapseed to najlepsza aplikacja do edycji zdjęć w prosty sposób. Możesz zmienić swoje zdjęcie na czarno-białe, sepię, monochromatyczne, akwarele, vintage i wiele innych.

Możliwe jest również edytowanie zdjęć za pomocą tego narzędzia. Możesz także dokonać wyboru tła, dodać swoich przyjaciół, zastosować filtry i wiele innych rzeczy.

Wnioski:

To były jedne z najlepszych aplikacji do edycji zdjęć. Jak widać te aplikacje są darmowe, ale mają prosty interfejs użytkownika. Najlepsze jest to, że mają wiele efektów. Możesz użyć tych aplikacji, aby Twoje zdjęcia wyglądały lepiej.