Fotografia ślubna

Ślub to niecodzienne wydarzenie. W asyście najbliższej rodziny i przyjaciół, całe życie ulega zmianie. Kilka słów uroczystej przysięgi wypowiedziane na głos, zapada głęboko w pamięć. Ślubna fotografia pozwoli jeszcze raz wrócić do tych chwil.

Wychodząc naprzeciw bardzo różnym oczekiwaniom klientów, oferujemy zróżnicowane pakiety - począwszy od pakietu Brązowego dla par, które bez wielkich nakładów finansowych chcą mieć piękne wspomnienia z tak szczególnego dnia, jakim jest ślub, skończywszy na pakiecie Diamentowym dla najbardziej wymagających klientów. Liczymy, że każdy znajdzie pakiet dostosowany do własnych potrzeb i możliwości finansowych.

Czy warto mieć dwóch fotografów na ślubie i weselu?

Na zachodzie jest to standard. Dwie osoby to absolutne minimum, gdy organizujecie ślub z weselem. Dlaczego?

Oto powody:

  • Macie po dwa różne ujęcia każdego zdarzenia widziane oczami dwóch różnych osób, fotografujących z dwóch różnych miejsc i często innymi obiektywami, co daje Wam dwa zupełnie różne zdjęcia z danej chwili. Jeden fotograf nie byłby w stanie wykonać tylu ujęć jednocześnie.
  • Drugi fotograf zabezpiecza pierwszego, gdy ten nie zdąży pstryknąć na czas i dzięki temu macie 100% szansy na piękne zdjęcie z sypania płatkami po ślubie, uchwycone łzy, śmiech czy przeróżne ciekawe miny Waszych gości. Te bezcenne momenty znajdą się w Waszym zbiorze, jeśli powierzycie fotografowanie dwóm osobom jednocześnie.
  • "Podwójny" fotograf może być w dwóch miejscach na raz, np. jeden na przygotowaniach Panny Młodej, a drugi u Pana Młodego. Dzięki temu różnorodność zdjęć fotografujących par robi tak ogromne wrażenie, gdy goście oglądają zdjęcia z wesela. Już na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że reportaż wykonywały dwie osoby.
  • Dwóch fotografów, to dwa razy więcej pomysłów na ciekawe zdjęcia, innymi słowy ciekawszy fotoreportaż.